RODINNÁ KAVÁRNA
A PRAŽÍRNA

V PAPPA jako doma

Nový espresso bar & shop v Bezručově ulici číslo 16 v Plzni

otevřeno pondělí až pátek od 9 do 17 hodin

V PAPPA jako doma

Pappa coffee... To je vůně čerstvé, u nás pražené kávy, to je vůně zákusků, nadýchaných jako obláček, pečených u nás s láskou a poctivým přístupem. Pappa, to je atmosféra, pohoda, město, šum, ulice, relax, pokec, novinky, křupání, cinkání, klokot, tiché rozhovory, studenstské zahloubání, pohledy, uznání, smích, klid...

Pappa... to je zážitek, prostě ...opravdu jiný kafe

NOVÝ
ESPRESSO BAR & SHOP

V BEZRUČOVCE

K výročí šesti let jsme otevřeli druhý podnik v Bezručově ulici číslo 16. V kavárně se zaměřujeme především na prodej čerstvé pražené kávy, příslušenství k přípravě domácí kávy, domácích zákusků a sandwichů, domácí limonády, balených sypaných čajů, čokolády a různých dárečků a merchandisingu.

Co děláme

Pražíme si sami...

Pražíme a degestujeme kávu. Tvoříme vlastní směsi pro ještě lepší chuťové zážitky. Každé zrnko kávy nám prochází rukama tak, abychom ohlídali kvalitu co nejvyšší!

Kávové kolo

A s čerstvou, skvělou a voňavou kávou dojedeme až k Vám. Na Vaši akci, svatbu, večírek, slavnost nebo prostě tam, kam právě potřebujete.

Vouchery a dárkové balíčky

Můžete darovat spoustu věcí, ale s námi darujete vůni, radost, chuťový zážitek a kus pohody.

...opravdu jiný kafe

Prodáváme a připravujeme kávu s vášní, zájmem a silnou závislostí:)

Pečeme nejen domácí zákusky

U nás pečeme s láskou. Dorty, věnečky, muffiny, quiche, rolády, zákusky, vánoční cukroví atd.

Snídaně děláme celý den

POsnídejte u nás skvělé sendviče, lahůdkové párky, onložené croiasanty či vejce tak, jak je máte rádi. Snídat můžete celý den, to už necháme na Vás:)

Coffee to go / Chai Latte


Kávu, čaj či chai latte si můžete samozřejmě odnést ssebou, což je důležité nejen v dnešní době.

Skvělé fresh juice

Potřebujete "nakopnout" a osvěžit se? K tomu Vám zaručeně pomohou naše "freše". Z pomeranče a dalších surovin osvěží za každého počasí.

Novinky

Přečtěte si jako první, co je nového

K výročí šesti let jsme otevřeli druhý podnik v Bezručově ulici číslo 16. V kavárně se zaměřujeme především na prodej čerstvé pražené kávy, příslušenství k přípravě domácí kávy, domácích zákusků a sandwichů, domácí limonády, balených sypaných čajů, čokolády a různých dárečků a merchandisingu.

Náš obchod

Vyberte si něco dobrého nebo hezkého. Nebo obojí:)

Brazil, Cascavel Verde

Země původu Brazil Označení Cascavel Verde Oblast Matas de Minas Odrůda various Zpracování Pulped Natural N/výška 800-1110 Typ kávy Zrnková, praženo na espresso Chuť mléčná čokoláda, ořechy, červené jablko, stone fruit

Cena od 300,00 Kč

Adamův degustační set

Set na přípravu filtrované kávy. 3x80g. Snažíme se kávy pravidelně měnit. V setu najdete kávu na přípravu espressa ale na přípravu filtrované kávy. 

300,00 Kč

Costa Rica Hacienda Sonora Natural Marsellesa

Costa Rica Hacienda Sonora Natural Marsellesa FW microlot Natural 1200-1300 Země původu Kostarika region Alajuela,Recko použití: espresso chuťový profil: smetana, třešeň,hořká čokoláda stupeň pražení: středně světlé metoda přípravy: espresso, odrůda Marsellesa

Cena od 300,00 Kč

El Salvador/ La Providencia Guarumal

Výběrová zrnková káva z rodinné farmy, ktero vlastní Fernando Alfaro a José Enrique Gutierrez . Chuťový profil:čokoláda, papája, kakao . Doporučujeme na espresso. zpracování:Anaerobní přírodní Třešně se umístí do vzduchotěsných sáčků a utěsní se fermentovat po dobu 68 až 72 hodin. Pytle jsou udržovány ve stínu, aby se kontrolovala fermentace. Po fermentaci jsou třešně transportovány do mlýna El Carmen v Ataco k sušení na vyvýšených záhonech. Pracovníci ve mlýně často otáčejí třešně, aby zajistili rovnoměrné sušení. Sušení třešně trvá přibližně 30 až 32 dní.

Cena od 300,00 Kč

First sip

Je náš originální blend (mix více druhů kávy) složený z Brazílie, Costa Rici a Columbie. Je tak krásně chťově vyvážený a je vhodný pro ty, kteří s kávou začínají. Skvěle se hodí do mléčných nápojů jako jsou cappuccino nebo latte.

Cena od 300,00 Kč

Ethiopia, Qoree Gera Djimma FW Gr.1

Země původu Ethiopia Označení Qoree Gera Djimma FW Gr.1 Oblast Djimma/Gera Odrůda odrůdy JARC Zpracování Fully washed N/výška 1975 Typ kávy Zrnková, pražení na filtr Chuť černý čaj, citrusové ovoce, květiny, maliny

Cena od 300,00 Kč

China, Yirong Yunnan FW Organic

Země původu China Označení Yirong Yunnan FW Organic Oblast Yunnan Odrůda catimor Zpracování Fully washed N/výška 1300-1600 Typ kávy Zrnková, pražení na espresso Chuť ablko, hnědý cukr, ořechy, pomeranče 

Cena od 300,00 Kč

Peru, Jumarp El Palto FW organic

Země původu Peru Označení Jumarp El Palto FW organic Oblast El Palto/Amazonas Odrůda Caturra, Typica, Catimor Zpracování Fully washed N/výška 1300-1800  Typ kávy Zrnková, praženo na espresso/ filtr Chuť jablko, čokoláda, sušená meruňka, ořechy

Cena od 300,00 Kč

  Reference

  V pappa coffee jako doma.

  Opět jsem k Vám zašel na kávu a opět jste nezklamali. Vše naprosto vynikající, jak káva, tak deserty.

  Václav Bodrov

  Grafik

  Nejlepší deserty ve městě.

  Ano, kávu si zde dáte určitě skvělou, ale ty deserty, dorty, věnečky... Težko budete hledat lepší! Doporučuji a pozor na závislost.

  Klára Čejková

  Manažer