PROGRAM ZÁŘÍ 2015

Čas dovolených a teplých letních večerů se pomalu krátí a my v PappaCoffee vám postupně představujeme náš kávový program pro chvíle podzimní.
5. 9. 2015
Již za necelý měsíc, přesněji v sobotu 5. září, můžete navštívit náš stánek na louce v Parku Sv. Jiří, kde se budeme již tradičně účastnit akce Žumberská vařečka. V nabídce bude nejen epresso či turecká káva připravovaná v džezvě, ale také domácí limonády či sladké koláče z poctivných surovin. Stejně jako minulý rok, i letos budeme soutěžit „s kávou o kávu“. Při této příležitosti Vám ukážeme správnou přípravu kávy. Více podrobností o soutěži se dozvíte přímo na místě.
Bohužel z důvodu konání této akce se v daném termínu nebudeme moci zúčastnit Stříbrských farmářských trhů
19. 9. 2015
Na farmářské trhy se i přesto dostavíme, ale v jiný termín a do jiného města. 19. září na vás budeme nachystáni v Tachově. Na stánku si zde můžete zakoupit nejen milovaný kávový nápoj či ochutnat domácí koláče, ale zároveň si odnést kávu i domů na přípravu do vašich kávovarů. Rádi se podělíme o rady s přípravou kávy a variantami jednotlivých příprav.
21. – 26. 9. 2015
Ve dnech 21.-26. září nás čeká premiéra, a to v podobě účasti na plzeňském Buskingfestu. Nezapomeňte se při toulce po festivalových zónách zastavit u našeho stánku, který bude sídlit v Kopeckého sadech před konzervatoří. Káva – hudba – něco malého k jídlu, už teď to zní jako báječná a chutná akce, kterou si s námi musíte prožít a okusit.
25. 9. 2015
Z Buskingfestu si 25. září odskočíme na PechaKucha Night Plzeň. PechaKucha je večer, ve kterém se publiku představují slavní umělci, designéři a jiné osobnosti a nám je ctí, že v tento večer vás bude hostit naše kavárna. Místo konání je zatím tajné, avšak sledujte webové stránky akce na www.pechakuchaplzen.cz a startujte své kávové a chuťové buňky. Začínáme ve 20.20!
3. 10. 2015
Pro milovníky toho pravého, barevného a romantického podzimu tu máme jednu speciální událost, a to na vrchu Krasíkově u Kokašic. První sobotu v měsíci říjnu – 3.10. – vás zveme na Slavnosti jablek na Krasíkově. Jak již vyplývá z názvu akce, těšit se můžete na jablka, jablka a jablka a samozřejmě výtečnou kávu. Provoníme místo tímto lahodným mokem a společně budeme pozorovat pestrost podzimu a kouzlo vrchu Krasíkova

Těší se na vás Zdeněk a Adam