AKCE NA TENTO VÍKEND

Vážení příznivci naší rodinné kavárny a barevných motýlků, Přinášíme vám aktuální informace, kde nás tento týden můžete navštívit – vězte, že je z čeho si vybírat!

Ve čtvrtek 28. května nás opět naleznete na plzeňské Náplavce. Májový večer vám nabídne tančírnu na břehu řeky Radbuzy, svit pouličních lamp a vůni čerstvé kávy. Lásky čas ještě nekončí, ale graduje! Přijďte si jej prožít s šálkem lahodného kávového moku. V pozdní večer, v májový čas, Hynek, Vilém ani Jarmila kávou jistě nepohrdnou!

V pátek 29. května konáme dobré skutky! V rámci akce Golf pro Dobrý skutek na Karlštejně si můžete zahrát a pomoci potřebným. Po celý den, konkrétně od 10.00 hodin dopoledních, vám budeme nabízet tureckou kávu z džezvy, na přání s kardamomem či se skořicí. Pojďme dobýt pomyslný hrad a pomoci těm, kterým třeba hendikep brání v hraní nejen tohoto sportu.

http://www.dobryskutek.cz/akce/golf-pro-dobry-skutek-2015-na-karlstejne-zahrat-si-a-pomoci-potrebnym-5540

V sobotu 30. května budete mít na výběr – již tradičně nás naleznete na Farmářských trzích v Tachově a současně též na plzeňské Náplavce. Je jen na vás, zda dáte přednost místním produktům či šplouchání vody, v obou případech však jistě uvítáte chuť aromatického moku – kávy!

V závěru týdne se budeme věnovat našim nejmenším. Po celou neděli, konkrétně od 12.30 do 18.00 hodin, nás naleznete na Dětském dnu za OD Centrum Doubravka. Představení, pohádky pro děti, diskotéka, úsměvy a samozřejmě čerstvá káva! Přiveďte své ratolesti a ve volné chvíli navštivte náš stánek.

Těšíme se na vás! Zdeněk a Adam Gajdošovi kávomilci, lidumilové

den deti_II 2015_nahled